Aky android box kupit

Priestor na dotazy a diskusiu, prosby o rady a skúsenosti pri kúpe novej satelitnej a podobnej techniky
a vecí kolem /aj nehmotných ako sú operátori : )

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1

Uživatelský avatar
kofolak
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 132
Registrován: 18.listopad 2009 - 0:50

Re: Aky android box kupit

Příspěvek od kofolak »

furko píše:A tu je zas tá otázka! Je lepšie kúpiť lacnú chujovinu bez podpory ako drahšiu vec s podporou kde nemusím rozmýšľať čo bude?
Odpoveď nech si dá každý sám za seba!
Ja osobne som pre druhú možnosť.
Ja som tiez skoncil na druhej moznosti. Zacal som s X96 Max Plus, pekne bezala podpora a od urciteho casu zacali chybat licencie. Pouzivam ho u svokrovcov. Bezne uz pouzivam Nokia 8010, nic neriesim, vsetko funguje, ten rozdiel je badatelny a dialkove je super oproti tej cinskej srande (k x96 mam dialkove, ktore sa divne stlaca, airmouse, ktora sa stale prepina a taku malu klavesnicku, ta je fakt super).
Uno4kSE + OpenBH, T55, ex Uno
fanatix
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 110
Registrován: 09.říjen 2008 - 15:10

Re: Aky android box kupit

Příspěvek od fanatix »

Pre tých, ktorý tu obhajujú drahé boxy napíšem len toľko. Mám doma Xiaomi Mi TV Box a lacné boxy z Ali. Rozdiel je v užívateľskom prostredí, na lacných je jednoduchý a užívateľsky prispôsobiteľný. Mi TV Box je preplácaný rôznymi ponukami YT odporúčaní. Na Mi TV Box sa neprihlásim pod svojim účtom do apky Antik TV (bol dosiahnutý maximálny počet zariadení), čínskych boxov poprihlasujem koľko len chcem.
Illusion M2S, Showbox S300 Platrinum, Opticum 4050CX, Ferguson Ariva 100, Ferguson Ariva 100E, Amiko Mini HD SE, Amiko Alien2 Hyperion 5.1
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: Aky android box kupit

Příspěvek od VTronik »

Nevím, zda zrovna Xiaomi je dobrý příklad. Protože Xiaomi je právě známé tím, že všude cpe mnoho reklam a sdělení. Týká se to i telefonů.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
aliens
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 19.březen 2024 - 15:45

Re: Aky android box kupit

Příspěvek od aliens »

AB IP Box ONE,TWO,--- Android
-Sat
bigsat
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 144
Registrován: 17.únor 2011 - 19:05
satelitni prijimac: Zgemma H9 Combo

Re: Aky android box kupit

Příspěvek od bigsat »

https://www.aliexpress.com/item/1005004 ... 1802tIlIqt

zdravím koupil jsem si ten box už druhý ale za boha nevím jak v tom dát nejakou appku na hlavní stránku tie apky jsou v aplikacích normalne fungujou ale u nekterých boxu bylo na hlavní strance + a tak jsem si tam přidal co sem chtěl ale tady není už od prodavajicího z ali už jsou nejake na hlavni - domovské - strance jako yotube kody o.play a jiné kdyby nekdo měl ten box a podařilo se muto rád by ocenil pomoc už jsem hledal v guglu ale nic psal jsem i prodavajicímu ale ještě neodepsal a omlouvám se za dotaz tady ve foru díík.
Zgemma H9 Combo -parabola multi-85 -28,23,19,16,13,4.8,0.8,
Uživatelský avatar
Milos999
Odborník
Odborník
Příspěvky: 385
Registrován: 14.červen 2006 - 8:38

Re: Aky android box kupit

Příspěvek od Milos999 »

Skus poslat tuna screenshot ako to vyzera na uvodnej domovskej stranke... Mozno je to tym, ze predchadzajuce android boxy mali starsie androidy 6, 7 alebo 9. A od android 10 vyssie sa to zmenilo s pridavanim ikon na hlavnu plochu...
Zgemma H9 Combo, + WDC WD64 640 gb Scorpio Blue Multiboot: STARTUP_1 az 4: PKT Hyperion 8,PurE2 v6.3,OpenESI 9.0,OpenHDF 6.4, Parabola offset 85 cm, motor Powertech DG 380S speedy, IBU Twin + 42" LCD 3D TV LG LW 4500
Obrázek
JaBur
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 19.září 2023 - 15:26

Re: Aky android box kupit

Příspěvek od JaBur »

fanatix píše: 31.březen 2024 - 8:38 Pre tých, ktorý tu obhajujú drahé boxy napíšem len toľko. Mám doma Xiaomi Mi TV Box a lacné boxy z Ali. Rozdiel je v užívateľskom prostredí, na lacných je jednoduchý a užívateľsky prispôsobiteľný. Mi TV Box je preplácaný rôznymi ponukami YT odporúčaní. Na Mi TV Box sa neprihlásim pod svojim účtom do apky Antik TV (bol dosiahnutý maximálny počet zariadení), čínskych boxov poprihlasujem koľko len chcem.
Nejdem tu obhajovat Xiaomi, popravde mi je ten cinsky radoby epl ukradnuty, ale mal som Mi TV Box a nemam pocit, ze som v nom narazal na reklamy na kazdom kroku. A pokial to mam porovnat s Nokia, tak tych 139€ stoji za to a rozhodne nelutujem ze som si nekupil za vreco lacnych čajna boxov.

aliens píše: AB IP Box ONE,TWO,--- Android
-Sat
To ozaj? Zariadenie ktore je na Android 9 a update v nedohladne sa urcite s vyhladom do buducnosti oplati.

VTronik píše: Nevím, zda zrovna Xiaomi je dobrý příklad. Protože Xiaomi je právě známé tím, že všude cpe mnoho reklam a sdělení. Týká se to i telefonů.
Ta reklama tam je preto lebo ma Xiaomi ceny vyraznejsie nizko oproti inym znackam. Toto je vseobecne znamy fakt.
Tyka sa to hlavne lacnych modelov. Tie premiove maju reklamy v menu v obmedzenej miere.
Pokial ide o Mi TV Box tak to znova zopakujem, ze som s reklamou problem nemal.
Odpovědět

Zpět na „Poradna pri nákupe ... ??? ... >>> ... :-)“